Profesjonalne administrowanie

Oferta

Dla kogo?

To usługa, kierowana do wspólnot oczekujących najwyższej jakości usług. Wybierając usługę ten pakiet, mają Państwo zapewnioną pełną opiekę administratora zajmującego się Państwa nieruchomością.

Charakterystyka

Gwarantujemy osobę z wyższym wykształceniem kierunkowym, posiadającą także wszystkie potrzebne uprawnienia techniczne. Administrator jest obecny na terenie obiektu obiekcie codziennie w dni robocze. W dni wolne od pracy jest czuwa zaś pogotowie administracyjne. Z uwagi na wysokie kompetencje pracowników wyższego wzrastają także koszty wynagrodzenia. Koszty usługi administrowania premium zaczynają się więc od 80 groszy za metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej.

Korzyści

W tak administrowanej nieruchomości zawierają się kompleksowe usługi zarządzania. Sprzątanie oraz podstawowa obsługa techniczna bez marży, wspólnota ponosi tylko koszty pracowników i materiałów.

Sprawdź wstępną wycenę

Zobacz jak będzie kształtowała się wycena w zależności od danej nieruchomości.

Poniższa wycena ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Zachęcam do kontaktu z naszą spółką celem przedstawiania oferty e-mail: oferty@neohouse.pl