o nas

O nas

Profesjonalna administracja nieruchomości dla Ciebie.

Kim jesteśmy?

biuro

Nasza działalność

Spółka Neohouse jest jedną z nielicznych firm na rynku, która wprowadziła możliwość wyboru z tak zróżnicowanej oferty administrowania nieruchomościami. Mogą Państwo zlecić nam: klasyczne administrowanie nieruchomością, inteligentne administrowanie nieruchomością lub samodzielnie zająć się administrowaniem w obszarze, w którym czują się Państwo najlepiej, a pozostałymi czynnościami zajmie się nasza firma.

Osoby kierujące działem administrowania nieruchomościami to wysokiej klasy specjaliści, posiadające bardzo dobre wykształcenie (tj. studia kierunkowe, licencje, certyfikaty) oraz doświadczenie na rynku polskim. Gwarantujemy, że nie odbiegamy poziomem od innych krajów europejskich, czy światowych w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz administrowania nimi z wykorzystaniem nowych technologii. Bardzo często zastosowanie nowatorskich rozwiązań generuje oszczędności w składowych czynszu lub kwocie zaliczek.

doświadczenie

Doświadczenie

W przypadku długoletnich umów nasza firma pokrywa koszty wprowadzenia najnowocześniejszych rozwiązań wraz z oprogramowaniem.

Oprócz wyżej wymienionej działalności głównej, prowadzimy badania nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami służącymi obsłudze nieruchomości mieszkaniowych. Jako jedni z nielicznych pokrywamy koszty zastosowanych innowacyjnych rozwiązań technicznych i informatycznych mających na celu obniżenie kosztów eksploatacji. Wszyscy są świadomi opłacalności inteligentnych rozwiązań, jednak we Wspólnotach lub spółdzielniach tego typu rozwiązania z niewiadomych przyczyn wciąz nie są stosowane. Ponadto stawiamy na jakość obsługiwanych nieruchomości poprzez zatrudnianie profesjonalnej kadry oraz stosowanie najnowszych rozwiązań informatycznych, które obniżają koszty obsługi oraz skutecznie poprawiają jakość. Zapewniamy w ramach naszej usługi pogotowie elektryczne, gazowe, hydrauliczne – nie tylko do części wspólnych ale również do mieszkań indywidualnych. Awaria w Twoim mieszkaniu nie będzie już dla Ciebie problemem.

Dlaczego my?

Profesjonaliści dla Ciebie

Zlecane przez nas usługi lub prace remontowe są wykonywane przez firmy wybrane w konkursie ofert, przetargach lub innej formie zaproponowanej przez Państwa. Celem obniżenia kosztów korzystamy z usług firm spoza Warszawy, co również powoduje zmniejszenie kosztów robocizny, a bardzo często też wyższą jakość

Sprzątanie budynków

Posiadamy również tańszą usługę sprzątania wspólnoty mieszkaniowej ponieważ zatrudniamy bezpośrednio osoby sprzątające i sami zapewniamy im środki czystości oraz materiały do sprzątania, a także nadzorujemy ich prace.

Niskie koszty

Celem naszej firmy do którego zmierzamy jest przede wszystkim obniżenie kosztów eksploatacji – co możliwe jest dzięki wspomnianym już wcześniej nowatorskim rozwiązaniom, jak również prowadzeniu usług sprzątania, konserwacji i drobnych naprawy non profit. W ten sposób zyskują Państwo profesjonalną opiekę, jak i dodatkowe korzyści.

Kompetentni pracownicy

Nasi zarządcy posiadają konieczne licencje oraz wykształcenie kierunkowe (z zakresu: zarządzania, ekonomii, prawa, budownictwa). Organizujemy także cykliczne szkolenia oraz wewnętrzne egzaminy ze znajomości zagadnień dotyczących nieruchomości, co gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości, ciągły wzrost umiejętności oraz stałą aktualizację znajomości nowych rozwiązań technologicznych.