inteligentne administrowanie

Inteligentne administrowanie

Oferta

Dla kogo?

Inteligentne administrowanie polega na zastosowaniu najlepszych rozwiązań technicznych i informatycznych, służących zarzadzaniu budynkami mieszkalnymi. Nikogo nie trzeba przekonywać do słuszności rozwiązań, mających na celu nie tylko oszczędność, ale i poprawę funkcjonalności budynku.

Charakterystyka

Przede wszystkim mowa tu o najnowszych systemach zarzadzania energią CO, CW itp. Biurowce posiadają podobne rozwiązania już od kliku lat jednak w budynkach mieszkalnych należących do wspólnot mieszkaniowych w Polsce to wciąż rzadkość. Praktycznie w każdej wspólnocie mieszkaniowej jest możliwość zastosowania inteligentnego zarządzania obiektem. Każdorazowo nasz inżynier przed złożeniem oferty zapoznaje się z budynkiem.

Korzyści

Rozwiązania techniczne mogą obniżyć koszty nawet o 25% na niektórych składowych czynszu lub kwocie zaliczek. Wszyscy mają świadomość opłacalności tego rozwiązania, zdając sobie sprawę jak funkcjonuje inteligentny dom, czy biurowiec. Nasza oferta obejmuje wprowadzenie takiego systemu, a także montaż potrzebnych urządzeń, czujników, przekaźników – a to wszystko na koszt administracji dla nieruchomości powyżej 3 000 metrów kwadratowych. Cena za administrowanie inteligentne oscyluje w granicach 70 groszy za metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej.

Sprawdź wstępną wycenę

Zobacz jak będzie kształtowała się wycena w zależności od danej nieruchomości.

Poniższa wycena ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Zachęcam do kontaktu z naszą spółką celem przedstawiania oferty e-mail: oferty@neohouse.pl