administruj sam

Administruj sam

Oferta

Dla kogo?

To oferta skierowana do osób, które są członkami zarządu lub członkami wspólnot i pragną administrować swoją nieruchomością samodzielnie przy współpracy z naszą firmą w wybranych obszarach. To Nam zlecają Państwo najtrudniejsze i najbardziej niewdzięczne sprawy, którymi sami nie chcą się Państwo zajmować.

Charakterystyka

Zastosowanie tego rozwiązania w optymalnych warunkach powinno zmniejszyć koszty zaliczki, bądź czynszu w zakresie administracji o ok. 40%. W praktyce bardzo często zarządy wspólnot wykonują wiele czynności, jednak koszty administracyjne nie są niższe. Celem rozwiązania „administruj sam” jest podniesienie jakości usług oraz obniżenie kosztów dla mieszkańców.

Korzyści

Ogranicza to koszty związane z codziennym dojazdem administracji do budynku, stałej kontroli porządku i czystości, a także bieżącej kontroli pracy ewentualnej ochrony. Jeśli robi to członek zarządu lub oddelegowana osoba, mieszkająca na terenie wspólnoty/spółdzielni nie musi tracić czasu na przemieszczanie się, paliwo, amortyzację samochodu itp. zebrane oszczędności zostają więc we wspólnocie. Zastosowanie takiego rozwiązania w Warszawie przy optymalnych warunkach powinno zmniejszyć koszty zaliczki/ czynszu na administrowanie do ok. 25-40%.

Sprawdź wstępną wycenę

Zobacz jak będzie kształtowała się wycena w zależności od danej nieruchomości.

Poniższa wycena ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Zachęcam do kontaktu z naszą spółką celem przedstawiania oferty e-mail: oferty@neohouse.pl